Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę

Wyświetlanie wszystkich 52 wyników

Vegan makijaż to kategoria, w której znajdziesz wszystkie wegańskie kosmetyki kolorowe z naszej oferty. Produkty VEGAN nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Podobnie jak wszystkie inne kosmetyki dostępne w Beauty Rebel nie testowane na zwierzętach.

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę wegańskich kosmetyków do makijażu oraz akcesoriów. Pędzle z najwyższej jakości włókien syntetycznych, podkłady, cienie i pomadki do ust oraz inne produkty, które są równie piękne co etyczne.

Kupując w Beauty Rebel nie musisz iść na kompromis między luksusem a własnym etosem i wartościami. Sprowadzamy do Polski najwyższej jakości, wegańskie i etyczne kosmetyki, dzięki którym poczujesz się piękna i dopieszczona. W naszej ofercie znajdziesz kultowe produkty kanadyjskiej marki ILIA Beauty, takie jak True Skin Serum Foundation, Limitless Lash Mascara, Vivid Concealer i przepiękne palety cieni do powiek.

Oprócz kosmetyków wegańskich, w Beauty Rebel znajdziesz szeroką ofertę produktów zawierających etyczne składniki pochodzenia zwierzęcego, takie jak ekologiczny wosk pszczeli. Wszystkie nasze marki są cruelty-free i produkowane z poszanowaniem wobec środowiska naturalnego.