Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Dostępne w Beauty Rebel wegańskie kosmetyki do włosów nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Ich składy są oparte na olejkach i wyciągach roślinnych najwyższej jakości. Wszystkie marki są cruelty free i posiadają certyfikat Leaping Bunn, przyznawany przez międzynarodową organizację Cruelty Free International, która znana jest ze swoich restrykcyjnych zasad oraz certyfikat przyznawany przez najbardziej znaną organizację, PETA. Wybierając zakupy w Beauty Rebel masz pewność, że wspierasz w pełni etyczne i ekologiczne marki. mamy pełne zaufanie do naszych dostawców i producentów, którzy podzielają naszą filozofię prawdziwego piękna bez okrucieństwa.

W ofercie Beauty Rebel znajdziesz wegańskie szampony do włosów, odżywki, maski oraz kosmetyki do stylizacji takich marek jak John Masters Organics oraz Reverie. Wybieramy najwyższą jakość i piękną formę. Ciesz się bogactwem najlepszych, organicznych składników, które pielęgnują Twoje włosy i pomagają im zachować sprężystość i zdrowy połysk. Wszystkie kosmetyki pachną prawdziwymi olejkami eterycznymi, sprawiając, że mycie, pielęgnacja i stylizowanie włosów to prawdziwa przyjemność!