BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę
beauty rebel dla hello morning sleepwear makijaż joanna stawowy

Jesienią miałam przyjemność pracować na planie sesji zdjęciowej dla młodej polskiej marki, Hello Morning Sleepwear. Co mnie w niej urzekło? Prosty i jednocześnie bardzo kobiecy design oraz organiczna bawełna, spełniająca Global Organic Textile Standard  i wytwarzana w poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Bardzo cenię też to, że wszystkie ubrania są tworzone w polskich szwalniach. Cieszę się, że w naszym kraju powstaje coraz więcej marek, które stawiają na jakość i ekologię! Nic dziwnego, że założycielka Hello Morning, Maja, postawiła również na organiczny makijaż i współpracę z Beauty Rebel. Na potrzeby sesji stworzyłam na twarzy pięknej Pameli bardzo naturalny, delikatny look, w którym główną rolę grała zdrowa, rozświetlona skóra. Zdjęcia wykonał fantastyczny Marcin Bujak.

Twarz: RMS Beauty Un Cover Up 22, ILIA Vivid Concealer Maca, RMS Beauty Living Luminizer, ILIA Illuminator Sway, ILIA  Multi Stick  All of Me

Usta: RMS Beauty Lip Shine Honest, RMS Beauty Lip Shine Bloom

Oczy: RMS Beauty Eye Polish Myth,RMS Beauty Living Luminizer, ILIA Mascara Nightfall

 

 

Copywriter. Storyteller. Makijażystka. Buntowniczka. Yoga Girl. Dawniej zafascynowana luksusowymi markami, dziś świadomie wybierająca produkty, które stosuje prywatnie i w pracy. Wierzy w wartość piękna bez okrucieństwa, transparentnego marketingu i idee fair trade. Udowadnia, że naturalne, etyczne kosmetyki mogą być skuteczne, luksusowe i piękne. Od 2015 współtworzy Beauty Rebel.

FOLLOW ME: