BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę
sesa dla drim team makijaż joanna stawowy

Cztery kobiety, przepiękna natura i mnóstwo dobrej zabawy. Kiedy Ewa Berdychowska, stylistka, szkoleniowiec i właścicielka DRIM TIM poprosiła mnie o pomoc przy realizacji tej sesji, zgodziłam się bez wahania. Uwielbiam jej estetykę – i na dodatek mieszka w tak pięknej okolicy, że mogłabym u niej zamieszkać! Malując Clarę Murawską, zależało mi przede wszystkim na podkreśleniu jej naturalnego piękna, które współgra z kobiecymi projektami Joanny Niemiec i romantycznymi kadrami Asi Jaśkowiak.

drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy

drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy

drim tim, beauty rebel, joanna jaśkowiak, joanna stawowy

Fotograf: Joanna Jaśkowiak

Stylista: Ewa Berdychowska/ DRIM TIM

Modelka: Clara Murawska

Projektant: Joanna Niemiec

 

Copywriter. Storyteller. Makijażystka. Buntowniczka. Yoga Girl. Dawniej zafascynowana luksusowymi markami, dziś świadomie wybierająca produkty, które stosuje prywatnie i w pracy. Wierzy w wartość piękna bez okrucieństwa, transparentnego marketingu i idee fair trade. Udowadnia, że naturalne, etyczne kosmetyki mogą być skuteczne, luksusowe i piękne. Od 2015 współtworzy Beauty Rebel.

FOLLOW ME: