Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę

Wyświetlanie wszystkich 39 wyników

Wszystkie produkty marki ILIA Beauty posiadają certyfikat gluten free, dzięki czemu mogą być stosowane przez osoby z celiakią lub cierpiące na nietolerancję glutenu. ILIA Beauty jest jedną z nielicznych marek dostępnych na polskim rynku, które posiadają ten certyfikat. W kosmetykach ILIA nie znajdziesz także składników takich jak laktoza czy kazeina a spośród składników pochodzenia zwierzęcego marka stosuje wyłącznie miód i wosk pszczeli z ekologicznych pasiek.

Certyfikat dla ILIA Beauty został przyznany przez Gluten Free Certification Organization działającej w Stanach Zjednoczonych, uznawanej za jedną z najbardziej restrykcyjnych organizacji certyfikujących i zapewniającej wysokie standardy.

Kanadyjska marka ILIA jest znana przede wszystkim z luksusowych kosmetyków do makijażu, takich jak podkłady, cienie do powiek, pomadki i pudry utrwalające. Wszystkie produkty są cruelty free, a więc nie testowane na zwierzętach oraz naturalne. Nie zawierają talku, parabenów i sztucznych substancji zapachowych. Na tle innych marek ekologicznych wyróżniają się także najwyższą jakością oraz pięknym, minimalistycznym designem opakowań.