BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Makijaż czy pielęgnacja? Organiczne kosmetyki ILIA Beauty upiększają i pielęgnują Twoją skórę w tym samym czasie. Ich składy są bezpieczne dla zdrowia a wiele spośród produktów jest w pełni wegańskich.

Marka ILIA Beauty powstała w Kanadzie. Jej założycielką jest graficzka Sasha Plavsic i jej brat, Zac. Sasha poszukiwała naturalnych i etycznych kosmetyków o wysokiej jakości składach, które będą spełniać również jej wymagania estetyczne. Jako grafik i dyrektor artystyczna, zwracała uwagę na piękny design kosmetyków. Postanowiła stworzyć markę, która wypełni niszę kosmetyków jednocześnie luksusowych, etycznych i pięknych.Tak narodziła się ILIA Beauty.

Na początku Sasha stworzyła kolekcję pielęgnujących pomadek z kolorem. Wkrótce marka rozwinęła się w szeroką gamę kosmetyków do makijażu twarzy, oczu i ust.
W 2018 roku swoją premierę miały dwie nowości, które wyniosły organiczne kosmetyki na kolejny poziom. Aksamitny podkład True Skin Serum Foundation i mascara Limitless Lash w krótkim czasie zdobyły uznanie klientek i profesjonalistów. ILIA Beauty wyróżnia się jakością, pięknym designem i cudownymi, lekkimi formułami kosmetyków. Wszystkie produkty ILIA posiadają certyfikat cruelty-free i gluten-free. <br