BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kahina Giving Beauty to marka, która łączy w sobie najwyższej klasy luksus i etykę wobec ludzi i zwierząt. Sercem tych niezwykłych kosmetyków jest organiczny olej arganowy, pozyskiwany według zasad fair trade.

Wytwarzaniem olejku zajmują się berberyjskie kobiety z południowo – zachodniego Maroka. Kahina dba o godne wynagrodzenia i bezpieczne warunki pracy, a 1% swoich rocznych dochodów marka przekazuje na poprawę życia i edukacji Berberyjek i ich rodzin.

Kahina Giving Beauty dba również o los zwierząt. Posiada certyfikat Cruelty- Free International (leaping bunny) a ze składników pochodzenia zwierzęcego stosuje tylko wosk pszczeli z ekologicznych pasiek.

Kosmetyki Kahina Giving Beauty są zapakowane w szklane butelki i słoiczki i stanowią najpiękniejszą ozdobę łazienki lub toaletki. Skład produktów to organiczne i naturalne, najwyższej jakości olejki, masła i wyciągi roślinne. Kosmetyki, produkowane w Stanach Zjednoczonych, rozkochały w sobie świadome i wymagające Amerykanki oraz kobiety z innych stron świata.

Do grona wiernych fanek marki należy między innymi projektantka mody Donna Karan. Kahina regularnie otrzymuje wyróżnienia i pozytywne recenzje od redakcji takich magazynów jak Allure czy Vogue. Prawdziwe, luksusowe i etyczne piękno.