BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę
kobiety które inspirują inspirujące kobiety

Kobieca dawka pozytywnej energii, praktycznej wiedzy i radości życia, która zainspiruje was do zmian.

Mówi się, że jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, los ześle ci mentorów i mistrzów. Nikt jednak nie powiedział, że musisz poznać ich osobiście! W pewnym okresie życia, w moim otoczeniu niewiele było osób odżywiających się zdrowo. Nie znałam też nikogo, kto od zera stworzył własny biznes lub odważył się żyć poza schematami. Potrzebowałam kogoś, kto wskażą mi drogę i udzieli rady. Postanowiłam wykorzystać do swoich poszukiwań internet. Dziś przedstawiam wam kilka kobiet, które kilka lat temu bardzo odmieniły moje życie – choć żadnej z nich nie poznałam osobiście. Mam nadzieję, że was także zarażą pozytywną energią i pasją!

 

Melissa Ambrosini

Melissa jest mi szczególnie bliska. Podobnie jak ja, zajmowała się aktorstwem, równocześnie zmagając się z niską samooceną, niechęcią do rywalizacji i lękami. Dziś na pierwszy miejscu stawia swoje zdrowie – psychiczne i fizyczne. Jest szczęśliwą żoną i przybraną mamą, pisze książki, prowadzi szkolenia i kursy. Stawia wyraźne granice między pracą a życiem osobistym – prawie zawsze ma wyciszony telefon, zrezygnowała z posiadania własnego biura, a codzienne spacery, pływanie i rodzinny obiad są dla niej niepodważalną zasadą. Melissa jest żywym przykładem na to, że równowaga oznacza sukces. Warto o tym pamiętać, kiedy rzucamy się w wir zawodowej pracy lub spełniamy własne ambicje kosztem zdrowia. Można żyć inaczej.

 

Marie Forleo

Z humorem i dużą dozą dystansu do siebie, Marie udziela praktycznych biznesowych (i życiowych) porad. Zawsze profesjonalna i przygotowana, co tydzień odpowiada na pytania widzów. Podpowiada, jak budować firmę zgodzie ze sobą, etycznie i szczerze. Regularnie zaprasza do swojego studia cenionych przedsiębiorców, artystów i pisarzy. Bardzo często korzystam z jej rad – bez niej Beauty Rebel nie byłoby tym samym miejscem. Krótkie nagrania, które możecie obejrzeć w każdy wtorek, inspirują,  poprawiają nastrój i dodają odwagi.

Sarah Britton

Autorka najpiękniejszych zdjęć kulinarnych, szef kuchni i żywa reklama zdrowego gotowania. Sarah zyskała popularność kilka lat temu, dzięki przemówieniu na konferencji  TED. Jej potrawy są pyszne i apetyczne, a sposób, w jaki pisze i fotografuje, sprawia, że można  bez pamięci zakochać się w buraku czy cebuli. Pierwsza książka autorstwa Sarah, My new roots, została wydana również w Polsce.

Adriene Mischler

Dzięki niej po raz pierwszy naprawdę zrozumiałam i pokochałam jogę. Bez ciśnienia, z daleka od nadmiernego kultywowania idei doskonałego ciała, Adriene prowadzi bezpłatne zajęcia dla milionów widzów na całym świecie. Ćwiczenia są różnorodne i dedykowane osobom w różnym wieku oraz o różnym stopniu sprawności. Na jej kanale możecie znaleźć zarówno dynamiczną jogę, jak i łagodne treningi dla osób starszych lub poruszających się na wózku inwalidzkim. Poza tym, że Adriene jest świetną, doświadczoną nauczycielką, filmy z jej udziałem (oraz psa o imieniu Benji) są urocze i zabawne. Koniecznie obejrzyjcie trening Yoga for Zombies, nagrany specjalnie na Halloween.

Jasmine i Melissa Hemsley

Siła sióstr – tak można podsumować Hemsley+Hemsley. Dziewczyny zarażają pasją do gotowania i do życia. Są uśmiechnięte, radosne i seksowne. Pracują razem lub osobno, ale zawsze mocno wspierają się nawzajem. Uosabiają kobiecość i zmysłowość. Smak, zapach, kolor – ich potrawy są apetyczne, zdrowe i pełne pasji. Przy siostrach Hemsley aż chce się gotować – i jeść!

Teresa Palmer i Phoebe Tonkin

Dwie aktorki i przyjaciółki. Kilka lat temu wspólnie powołały do życia Your Zen Life, bloga promującego ekologię i zdrowy styl życia. Po urodzeniu dwójki dzieci, Teresa stworzyła także Zen Mama – stronę dla wszystkich kobiet, które chcą wychowywać dziecko w zgodzie z przyrodą i przekazywać mu szacunek do piękna natury. Dziewczyny zupełnie zaprzeczają mitowi zepsutej gwiazdy Hollywood. Są bezpośrednie, radosne i pozbawione sztuczności.

Kimberly Snyder

W Polsce wciąż mało znana, na świecie ceniona i bardzo lubiana. Kimberly pisze książki, doradza, prowadzi zdrowe smoothie – bary i karmi aktorów na planach superprodukcji, takich jak Thor. Fanami jej kuchni są Chris Hemsworth i Tom Hiddleston. Kimberly ma zadziwiającą wiedzę, którą stale rozwija. Daje z siebie wszystko i szuka odpowiedzi na każde pytanie związane z dietetyką i zdrowiem. Wspólnie z Deepakiem Choprą napisała książkę, w której omawiają wpływ diety, psychiki i duchowości na wygląd i zdrowie człowieka.

Gal Gadot

Gal Gadot nie prowadzi bloga, nie jest naukowcem ani coachem. Jest Wonder Woman! Mama, żona, aktorka i kobieta, która poprzez rolę superbohaterki inspiruje do działania i udowadnia, że dziewczyny mają moc. Silna, waleczna, uczciwa, broniąca słabszych – taki wzór kobiecości bardzo mi się podoba. Po obejrzeniu Wonder Woman od razu miałam ochotę wskoczyć w legginsy i rozłożyć matę do ćwiczeń. Na krótko przed otrzymaniem roli w WW, aktorka poważnie myślała o odejściu z branży. Odpadała w finale większości castingów, nie chciała rywalizacji za wszelką cenę. Jej sukces pokazuje, że życie jest nieprzewidywalne i nie warto się poddawać.

Kto jeszcze mnie inspiruje? Wspaniałe kobiety – moja mama i siostra, moje przyjaciółki i Wy – buntowniczki podążające własną drogą – dziewczyny o pięknym wnętrzu, dzięki któremu zachwycają na zewnątrz. Świat jest pełen cudownej kobiecości. Bądźmy silne, radosne i zawsze wspierajmy się nawzajem!

xx Joanna

Zdjęcia:Pinterest Archives,Vogue Australia oraz marieforleo.com,mynewroots.org, melissaambrosini.com,hemsleyhemsley.com,youtube.com,warner bros

 

 

 

 

Copywriter. Storyteller. Makijażystka. Buntowniczka. Yoga Girl. Dawniej zafascynowana luksusowymi markami, dziś świadomie wybierająca produkty, które stosuje prywatnie i w pracy. Wierzy w wartość piękna bez okrucieństwa, transparentnego marketingu i idee fair trade. Udowadnia, że naturalne, etyczne kosmetyki mogą być skuteczne, luksusowe i piękne. Od 2015 współtworzy Beauty Rebel.

FOLLOW ME: