Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę

Wyświetlanie jednego wyniku

Brwi to najpiękniejsza oprawa oczu. Gęste i lśniące dodają twarzy wyrazu i kobiecości. Dobre kosmetyki do brwi powinny być naturalne i pozwalać uzyskać upragniony efekt - od subtelnego po wyrazisty.

Do podkreślania brwi najczęściej stosuje się miękkie kredki na bazie ekologicznego wosku pszczelego lub roślinnego i mineralnych pigmentów. Są najszybsze w aplikacji i bardzo łatwe w użyciu.

Cienie do brwi pozwalają na większą precyzję niż kredki. Wiele zależy od pędzelka. Powinien być precyzyjny i wykonany z wysokiej jakości, syntetycznego włosia. Włoski mogą być miękkie lub sztywne, w zależności od tego, jaka technika aplikacji cienia najbardziej Ci odpowiada. Cienie do brwi są sprzedawane pojedynczo lub w zestawach kolorystycznych. Czasem dołącza się do nich specjalny wosk.

Jako kosmetyk do brwi możesz zastosować matowy, dobrze napigmentowany cień do powiek, taki jak RMS Beauty Swift Shadow.

Wśród kosmetyków do brwi możesz znaleźć także żele i mascary, które pomagają ułożyć włoski i nadać im kształt. Wybierając odcień produktu do brwi, dopasuj go do koloru nasady Twoich włosów.