BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie jednego wyniku

Piękne i zadbane brwi

Brwi to najpiękniejsza oprawa oczu. Gęste i lśniące dodają twarzy wyrazu i kobiecości. Dobre kosmetyki do brwi powinny być naturalne i pozwalać uzyskać upragniony efekt – od subtelnego po wyrazisty.

Mascara do brwi jest najchętniej wybieranym kosmetykiem. Bardzo łatwa w aplikacji, pozwala nadać Twoim brwiom wymarzony kształt.

Do podkreślania brwi stosuje się też miękkie kredki na bazie ekologicznego wosku pszczelego lub roślinnego i mineralnych pigmentów.
Są najszybsze w aplikacji i bardzo łatwe w użyciu.

Cienie do brwi pozwalają na większą precyzję niż kredki. Wiele zależy od pędzelka. Powinien być precyzyjny i wykonany z wysokiej jakości, syntetycznego włosia. Włoski mogą być miękkie lub sztywne, w zależności od tego, jaka technika aplikacji cienia najbardziej Ci odpowiada. Cienie do brwi są sprzedawane pojedynczo lub w zestawach kolorystycznych. Czasem dołącza się do nich specjalny wosk.

Jako kosmetyk do brwi możesz zastosować matowy, dobrze napigmentowany cień do powiek, taki jak RMS Beauty Swift Shadow. Wybierając odcień produktu do brwi, dopasuj go do koloru nasady Twoich włosów.