BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

ILIA to jedna z marek, o których marzyliśmy od chwili, gdy pomysł na Beauty Rebel zrodził się w naszych głowach. Ukochana przez Emmę Watson i Marion Cotillard, ekologiczna, produkująca świetne kosmetyki, podane w eleganckiej, minimalistycznej formie. Do tej pory dostępna w Polsce wyłącznie online, od kilku tygodniu po raz pierwszy także stacjonarnie – w butiku Beauty Rebel.

Kosmetyki ILIA – ekologia  design

Choć kojarzy się ją przede wszystkim z rynkiem amerykańskim, ILIA powstała w Kanadzie. Została stworzona przez Sashę Plavsic, graficzkę, mamę i miłośniczkę zdrowego stylu życia. Pracując dla klientów z branży urodowej, Sasha wielokrotnie wykonywała zlecenia dla marek, które ku jej rozczarowaniu, koncentrowały się wyłącznie na pięknej formie wizualnej, pomijając bezpieczny skład i etykę produkcji.  Z kolei produkty naturalne, których używała, były często nietrwałe i dalekie od eleganckiego wyglądu kultowych marek z perfumerii. Sasha postanowiła to zmienić i stworzyć markę, która łączy świetny design, wysoką jakość i naturalne, bezpieczne składy. W ten sposób narodziła się ILIA – z kobiecej potrzeby połączenia tego, co dobre, z tym, co piękne. Bez kompromisów.

Podkład ILIA na toaletce aktorki Emmy Watson.

 

Na ustach Dakoty Johnson

W pierwszym roku istnienia marki ILIA, powstały barwione balsamy do ust, które dziś stały się już kultowe. Ich odżywczą formułę i subtelne odcienie pokochały modelki, aktorki i wszystkie kobiety, szukające ekologicznych kosmetyków wysokiej jakości. Odcień Arabian Knights debiutował w tym roku na dużym ekranie, występując na ustach Dakoty Johnson w kontrowersyjnej kontynuacji Pięćdziesięciu twarzy Greya. I choć krytycy nie zostawili na filmie suchej nitki, przyznali, że aktorka wyglądała  w nim zjawiskowo.

Na czerwonym dywanie

ILIA jest jedną z ulubionych marek Emmy Watson. Aktorka, która od lat wybiera etyczną modę i ekologiczne, nie testowane na zwierzętach kosmetyki, stosuje podkłady, róże i szminki tej marki w trakcie oficjalnych wystąpień. Podczas zeszłorocznej gali oscarowej, makijaż francuskiej gwiazdy Marion Cotillard, został również  w całości wykonany kosmetykami ILIA, a jedna z najsłynniejszych ekomakiażystek na świecie, Katey Denno, bardzo często korzysta z nich w swojej pracy.

Dzięki pasji i sile charakteru, Sasha Plasvic obaliła mity na temat ekologicznych kosmetyków. Z każdym kolejnym produktem udowadnia, że te naturalne i etyczne mogą śmiało konkurować z luksusowymi, sygnowanymi znanym logo. ILIA nie testuje na zwierzętach i opiera się na naturalnych oraz organicznych składnikach. Jedynie w cieniach do powiek oraz kremie BB można znaleźć niewielkie ilości dimethicone, o czym Sasha zawsze informuje klientów. Transparentność i szczerość mają dla niej równie duże znaczenie jak bezpieczeństwo stosowania, etyka i wysoka jakość.

Kosmetyki ILIA są dostępne w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym butiku. Odwiedź nas, przetestuj je i ciesz się produktami, które są równocześnie piękne, zdrowe dla skóry i cruelty-free.

 

xx Joanna

Zdjęcia: ILIA, ITG

 

 

 

 

 

Copywriter. Storyteller. Makijażystka. Buntowniczka. Yoga Girl. Dawniej zafascynowana luksusowymi markami, dziś świadomie wybierająca produkty, które stosuje prywatnie i w pracy. Wierzy w wartość piękna bez okrucieństwa, transparentnego marketingu i idee fair trade. Udowadnia, że naturalne, etyczne kosmetyki mogą być skuteczne, luksusowe i piękne. Od 2015 współtworzy Beauty Rebel.

FOLLOW ME: