BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rozpieszczaj swoją skórę. Organiczne kremy, olejki i serum najwyższej jakości to inwestycja w piękno i zdrowie, którymi będziesz się cieszyć przez długie lata. W Beauty Rebel przywiązujemy szczególną uwagę do starannego doboru produktów i marek. Wybieramy tylko najlepsze z najlepszych pośród kultowych organicznych kosmetyków.

Znajdziesz tu ELDE, norweską markę, która łączy w sobie minimalizm, ekologię i luksus. Seria anti aging oraz serum lipidowe są uwielbiane przez klientki ELDE oraz klientki Beauty Rebel. To prawdziwy, norweski skarb. Wszystkie produkty ELDE są wegańskie.

Kahina Giving Beauty słynie z najlepszego oleju arganowego, pozyskiwanego według zasad sprawiedliwego handlu i posiadającego certyfikat fair trade. Troska o marokańską społeczność, wspieranie kobiet w edukacji i rozwoju zawodowym oraz etyka wobec zwierząt to wartości, jakimi kieruje się Kahina. A same kosmetyki są cudowne! Dzięki Kahinie wiemy, że jakość oleju arganowego naprawdę robi różnicę. Produkty takie jak Brightening Serum czy Face Cream i maseczki w szklanych słoiczkach to najlepsze, co możesz podarować swojej skórze.