BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Makijaż, który działa jak pielęgnacja? Organiczny! Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji a dzięki zawartości cennych olejków, ekstraktów roślinnych i maseł nawilża skórę. W Beauty Rebel znajdziesz najpiękniejsze organiczne kosmetyki do makijażu, jakie możesz sobie wymarzyć. Sprowadzamy do Polski creme de dla creme świata ekologicznego piękna. Wśród naszych marek królują kultowe na świecie RMS Beauty oraz ILIA Beauty, które nieustannie podnoszą poprzeczkę w swojej klasie.

Najwyższej jakości organiczne kosmetyki do makijażu są połączeniem cennych olejków, wyciągów z roślin oraz mineralnych pigmentów, które nadają produktom kolor. Łączą w sobie zalety kolorowych kosmetyków mineralnych i organicznych składników, które pielęgnują skórę. Ich tekstura jest aksamitna i olejkowa. Niektóre z nich przypominają kosmetyki dostępne w perfumeriach, inne są nieco bardziej olejkowe i odżywcze.

W trosce o zdrową skórę, certyfikowany organiczny makijaż nie zawiera talku, parabenów, glikoli propylenowych i sztucznych substancji zapachowych. Dopuszczalny jest w nich dodatek dimethicone – delikatnego silikonu lub niewielki procent syntetycznych pigmentów.