BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Szczęście nie kryje się w przedmiotach, osiągnięciach i wydarzeniach. Jest w tobie. Wewnętrzna radość pozwoli ci cieszyć się każdym dniem i wytrwale stawiać czoła przeciwnościom, znajdując w nich motywację i zrozumienie. To nie wszystko – jest także niezbędną siłą napędową dla sukcesu. Jeśli pragniesz poczuć się lepiej, zacznij od czterech prostych kroków, dzięki którym będziesz zdrowsza, silniejsza i spojrzysz na świat radośniej. Naucz się szczęścia.

Bądź wdzięczna. Jestem pewna, że gdybym w tej chwili zapytała cię, czego nie lubisz w swoim życiu, bez zastanowienia wymieniłabyś całą listę – od własnego wyglądu, przez pracę, zdrowie, rodzinne kłótnie. Świat nie jest doskonały. Nawet najbardziej zamożni i wpływowi ludzie mogą mieć powód do narzekania. Nieustannie marnujemy czas na zamartwianie się i użalanie nad sobą. Jeśli chcesz być szczęśliwa, zrób na odwrót – każdego dnia praktykuj wdzięczność. Jeśli zastanowisz się, za co jesteś wdzięczna, co sprawiło ci radość, skoncentrujesz myśli na radosnej stronie życia. Zacznij od drobnostek – pysznej kawy, rozmowy z przyjaciółką, tego, że po wielu dniach deszczu zaświeciło słońce. Poświęć na wdzięczność kilka minut dziennie, po przebudzeniu lub przed snem. Możesz to zrobić w myślach lub prowadzić dziennik, którego czytanie doda ci otuchy w gorszych chwilach. Im więcej będzie w tobie  wdzięczności za to, co masz, tym więcej dobra doświadczysz. Szczęście jest jak magnes.

Traktuj ciało jak świątynię, nie śmietnik. Twoje ciało jest cudowne. Dzięki niemu poznajesz świat,doświadczasz go i eksplorujesz. Będzie z tobą przez całe życie. Szanuj je i dawaj mu to, na co zasługuje – miłość i uwagę. Śmieciowe jedzenie, szkodliwe substancje w kosmetykach, papierosy, nadmiar alkoholu –  czy naprawdę chcesz zmienić się w śmietnik? Nic dziwnego że czujesz się kiepsko – fizycznie i psychicznie! Ciało i emocje są ze sobą ściśle połączone. Sięgając po pożywienie czy kosmetyki, zadaj sobie pytanie: Czy to będzie dobre dla mojego ciała? Czy odżywi je, wzmocni, uleczy, sprawi mu radość? Czy przeciwnie – osłabi, otumani,  zaśmieci. Ciało jest twoim przyjacielem – na dobre i na złe. Nie zawiedź go, a ono nie zawiedzie ciebie.

Stwórz własny rytuał domowego SPA. Relaksująca muzyka, dry body brushing, obłędnie pachnące, naturalne kosmetyki, ziołowa herbata, joga… Stwórz swój własny rytuał, składający się z tego, co najbardziej cię odpręża i poprawia nastrój. Znalezienie własnej przestrzeni, chwili tylko dla siebie jest w naszych szalonych czasach najlepszym sposobem na odnalezienie wewnętrznej harmonii i szczęścia. Zasługujesz na to.

Wypróbuj nasz ukochany  Żel pod prysznic Geranium i Grejpfrut

Otaczaj się dobrymi, radosnymi ludźmi. Choć odpowiedzi najlepiej szukać w  swoim sercu, nie zawsze możemy oprzeć się wpływom i opiniom z zewnątrz. Dlatego dobieraj je mądrze. Otaczaj się ludźmi, którzy inspirują cię i dodają energii. Unikaj toksycznych znajomości, osób nieustannie krytycznych, plotkarzy, i tych, którzy stale na coś narzekają. Życie jest zbyt krótkie, by marnować je na relacje, które odbierają ci radość. Szukaj mentorów i prawdziwych, głębokich przyjaźni.

„Możesz poszukiwać radości, ale jej nie znajdziesz, ponieważ radości nie otrzymuje się tam, na zewnątrz (…); to wizja, która rozwija się w tobie.”

OSHO, Wolność. Odwaga bycia sobą.

Zdjęcie: Pinterest Archives

Copywriter. Storyteller. Makijażystka. Buntowniczka. Yoga Girl. Dawniej zafascynowana luksusowymi markami, dziś świadomie wybierająca produkty, które stosuje prywatnie i w pracy. Wierzy w wartość piękna bez okrucieństwa, transparentnego marketingu i idee fair trade. Udowadnia, że naturalne, etyczne kosmetyki mogą być skuteczne, luksusowe i piękne. Od 2015 współtworzy Beauty Rebel.

FOLLOW ME: