BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę
Reverie by Bliss Braoudakis. Wegańskie kosmetyki do włosów

Wierzymy w nieskrępowane piękno i wolność wyrażania siebie. Celebrujemy prostotę i sprzeciw wobec konwencji. Organiczne i naturalne kosmetyki nie muszą być oczywiste, a etyczna moda niegustowna i kiepsko zaprojektowana.

Decyzje, które podejmujemy, odzwierciedlają nasze zaangażowanie w tworzenie lepszej przyszłości świata mody i piękna. Wybieramy marki łączące w sobie piękno designu, najwyższą jakość składników i etyczne postępowanie wobec zwierząt i ludzi. Chcemy mieć pozytywny wpływ i inspirować do zmian.

Uważamy, że każdy człowiek powinien otrzymywać uczciwe wynagrodzenie za pracę, być traktowany z szacunkiem i godnością. Wierzymy w to, że aby stworzyć świetny produkt, nie jest konieczne krzywdzenie zwierząt, a naturalne, znane od setek lat składniki, dają najlepsze rezultaty.

Niszowe marki. Etyczne piękno.

Wszyscy nasi producenci sprzeciwiają się okrucieństwu testów laboratoryjnych. Wytwarzają produkty według etyki cruelty – free oraz nie stosują składników testowanych na zwierzętach. W ofercie Beauty Rebel znajdziesz także szeroki wybór kosmetyków  wegańskich.

Nasze marki tworzą bezpieczne dla zdrowia, organiczne kosmetyki. Są one wolne glikoli polietylenowych (PEG) i polipropylenowych (PPG), Propylene Glycol, PG, Xylene Glycol, olejów mineralnych, parafiny, SLS, SLES, parabenów, triclosanu i wielu innych substancji, które kryją się w wielu kosmetykach drogeryjnych lub aptecznych.

Założyciele Beauty Rebel, Joanna i Tom, to dwoje ludzi, którzy kochają przyrodę, sztukę i minimalizm.  Odmienne doświadczenia zawodowe oraz temperamenty tej dwójki i łączące ich uczucie, tworzą jedyne w swoim rodzaju połączenie. Beauty Rebel inspiruje i tworzy intymną i szczerą więź z naszymi klientami. Wspólnie zmieniamy świat i własne życia, wprowadzając do nich piękno, empatię i świetny design.