Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę
Organiczne kosmetyki. Niszowe marki. Butik Beauty Rebel

Organiczne kosmetyki. Niszowe marki

Beauty Rebel to internetowy butik oferujący niszowe marki i promujący etyczny luksus. Stworzony przez dwoje buntowników, przemierzających świat w poszukiwaniu najlepszych, organicznych, etycznych produktów.

Stworzyliśmy alternatywę dla tych, którzy jakość stawiają wyżej niż logo. Naszą pasją jest odkrywanie skarbów, dlatego wybieramy przede wszystkim marki z ekologicznej górnej półki. Kultowe na świecie, a wciąż mało dostępne i mało znane w Polsce. Wierzymy w to, że można zrobić coś lepiej, więc działamy, dając z siebie wszystko. Dla naszej planety i dla Twojej pięknej, zdrowej skóry.

Bezpieczne składy

Nasi producenci tworzą bezpieczne dla zdrowia, organiczne kosmetyki. Dlatego nie znajdziesz w nich glikoli polietylenowych (PEG) i polipropylenowych (PPG), Propylene Glycol, PG, Xylene Glycol, olejów mineralnych, parafiny, SLS, SLES, parabenów, triclosanu i wielu innych substancji, które kryją się w wielu kosmetykach drogeryjnych lub aptecznych.

RMS to niesamowita marka - mam obsesję na jej punkcie.

Emma Watson

Aktorka
aktywistka

Najpiękniejsze kosmetyki. Przytulna atmosfera. Cud miód!

Clara Murawska

Klientka
modelka

Twoje zdrowie jest inwestycją, nie wydatkiem.

Rose Marie Swift

Makijażystka
Właścicielka RMS Beauty

Piękno bez okrucieństwa

Wszyscy nasi producenci sprzeciwiają się okrucieństwu testów laboratoryjnych, ponieważ wierzą w piękno bez okrucieństwa. Wytwarzają produkty według etyki cruelty – free oraz nie stosują składników testowanych na zwierzętach. W ofercie Beauty Rebel znajdziesz także szeroki wybór kosmetyków  wegańskich.

Miłość i pasja

Beauty Rebel to firma, która powstała dzięki pasji i  zaangażowaniu dwojga młodych ludzi, Joanny Stawowy i Tomka Janusa. Joanna jest specjalistką pracującą w branży modowej, reklamowej i beauty. Współpracuje z najlepszymi polskimi magazynami. Tomasz zawodowo zajmuje się projektowaniem responsywnych stron internetowych. Jest wolnym duchem, podróżnikiem i miłośnikiem polskich gór.

Łącząc doświadczenie zawodowe i miłość do przyrody, Joanna i Tomek stworzyli wyjątkowe miejsce. W Beauty Rebel piękno kryje się nie tylko w najwyższej jakości i estetyce produktów. Dla nas piękno oznacza dobro, a więc poszanowanie praw zwierząt i praw człowieka. Na każdym etapie produkcji i w każdym miejscu na Ziemi.

 

Organiczne kosmetyki i niszowe marki w butiku Beauty Rebel