Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Piękno to sztuka wyboru.

Luksusowe, organiczne składniki. Produkty, które kochasz. Miejsce, do którego chcesz wracać. Beauty Rebel to internetowy butik, stworzony przez dwoje buntowników. Przemierzamy świat w poszukiwaniu najlepszych, organicznych, etycznych i niszowych produktów. Design, transparentna marka, skład – wszystko ma dla nas znaczenie. Stworzyliśmy alternatywę dla tych, którzy jakość stawiają wyżej niż logo. Sprzeciwiamy się testom na zwierzętach i łamaniu praw człowieka. Wierzymy w to, że można zrobić coś lepiej. I robimy. Dla naszej planety i dla Twojej pięknej, zdrowej skóry.

Poznaj nasz duet:

Joanna Stawowy

Makijażystka, storyteller, yoga girl. Od 2010 roku pracuje w branży mody, od trzech lat stara się zmienić ją na lepszą i bardziej etyczną. Wierzy w zrównoważoną produkcję i dobrodziejstwo najlepszych, naturalnych składników. Współtworzyła kampanie i lookbooki takich marek jak Panasonic, Próchnik, Orska czy Hello Morning, malowała tenisistkę Marię Sharapovą i Pierwszą Damę, Agatę Dudę.  Inspirują ją kobiety, które mają odwagę podążać swoją drogą i zabierać głos w kwestiach praw człowieka i praw zwierząt – Stella McCartney, Angelina Jolie, Jane Goodall.

Tom Janus

Muzyk. Twórca stron internetowych, między innymi dla Beauty Rebel. Ponad wszystko w życiu kocha wolność i dziką, nieokiełznaną przyrodę. Własnoręcznie wypieka żytni chleb i tworzy receptury domowych kosmetyków, którymi obdarowuje rodzinę, przyjaciół i naszych klientów.

RMS to niesamowita marka - mam obsesję na jej punkcie.

Emma Watson

Aktorka
aktywistka

Najpiękniejsze kosmetyki. Przytulna atmosfera. Cud miód!

Clara Murawska

Klientka
modelka

Twoje zdrowie jest inwestycją, nie wydatkiem.

Rose Marie Swift

Makijażystka
Właścicielka RMS Beauty
Starannie dobrane produkty i marki

Wybór marki to długotrwały proces i wymagający wiele uwagi. Szukamy  i produktów, które nas zachwycą i zauroczą. Ważny jest dla nas nie tylko skład, ale także przyjemność stosowania, piękny design i filozofia marki– a przede wszystkim ludzie, którzy za nią stoją. Wybieramy przede wszystkim marki z ekologicznej górnej półki, kultowe na świecie, a wciąż mało dostępne i mało znane w Polsce.

Stworzone przez profesjonalistów

Marki takie jak RMS, Reverie i John Masters Organics zostały stworzone przez cenionych profesjonalistów z branży mody i beauty. Wszystkie kosmetyki kolorowe są testowane przez Joannę –  na planach sesji zdjęciowych, pokazach, eventach i pracy z klientem indywidualnym. Dzięki temu mamy pewność, że dajemy Ci to, co najlepsze.

100% cruelty – free i szeroka gama kosmetyków wegańskich

Wszyscy nasi producenci sprzeciwiają się okrucieństwu testów laboratoryjnych i wytwarzają produkty według etyki cruelty – free oraz nie stosują składników testowanych na zwierzętach. Ponieważ nie każda marka cruelty – free posiada certyfikat BUAV lub PETA, opieramy się nie tylko na wzajemnym zaufaniu, ale także na sprawdzonych informacjach. Wegańskie kosmetyki z łatwością znajdziesz w górnym  menu, w podkategorii „100% vegan”. Zawsze publikujemy też pełne składy produktów.

Bezpieczne składy

Nasi producenci tworzą kosmetyki z pasją i sercem, dbając o ich najwyższą jakość i bezpieczne dla zdrowia i środowiska składniki. Nie znajdziesz w nich glikoli polietylenowych (PEG) i polipropylenowych (PPG), Propylene Glycol, PG, Xylene Glycol, olejów mineralnych, parafiny, SLS, SLES, parabenów, triclosanu i wielu innych substancji, które kryją się w wielu kosmetykach drogeryjnych lub aptecznych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.