BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie jednego wyniku

Kochasz słońce? My też! I chcemy cieszyć się nim przez cały rok. Naturalna ochrona słoneczna zmniejsza ryzyko poparzeń słonecznych i stanowi świetną barierę dla szkodliwych promieni UV.

Organiczne kosmetyki z filtrami SPF zapewniają ochronę, komfort i bezpieczeństwo. Są pozbawione szkodliwych substancji chemicznych. Kultowa amerykańska marka Vive Sana postawiła na najlepsze organiczne składniki, które działają ochronnie i przeciwrodnikowo oraz na cynk (nie nanocząsteczkowy).

Dobry kosmetyk powinien być skuteczny i komfortowy. Świetna ochrona przeciwsłoneczna może łączyć się z doskonałymi właściwościami pielęgnującymi i zastępować krem na dzień.

Stawiamy naszym kosmetykom bardzo wysokie wymagania i bardzo długo szukamy marek, z którymi chcemy nawiązać współpracę. Dzięki temu mamy pewność, że możemy zaoferować Ci prawdziwe organiczne i naturalne skarby, odkryte w różnych miejscach na Ziemi.