BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie jednego wyniku

Wegańskie, luksusowe pędzle i akcesoria produkowane są z wysokojakościowych włókien syntetycznych. Są łatwe w pielęgnacji, łagodne dla skóry i tworzone bez okrucieństwa wobec zwierząt. To świetny wybór dla wszystkich osób pragnących żyć etycznie i z troską o środowisko naturalne oraz dla wrażliwców i alergików.

Jak dbać o wegańskie pędzle i akcesoria? Przechowuj je w suchym i czystym miejscu. Dbaj o ich regularne pranie i dezynfekcję. Czyszczenie pędzli do makijażu najlepiej wykonywać raz w tygodniu, myjąc je delikatnym mydłem lub szamponem pod ciepłą, bieżącą wodą. Wyprane pędzle delikatnie osusz i połóż na ręczniku, układając je na płasko, w odstępach, w suchym, przewiewnym miejscu. W Zależności od rodzaju oraz temperatury powietrza, pędzle potrzebują na wyschnięcie od 12 do 24 godzin.

Kupując pędzle wybieraj produkty o uniwersalnym zastosowaniu, które możesz wykorzystać na kilka sposobów. Pędzel do pudru może okazać się świetny także do aplikacji bronzera czy różu, a przy pomocy pędzelka do eyelinera nadasz gęstość i kształt brwiom.