BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie jednego wyniku

Organiczna pielęgnacja jest jak pełnowartościowa, odżywcza dieta dla skóry. Zamiast karmić skórę szkodliwymi substancjami chemicznymi, które dają krótkotrwałe efekty, a na dłuższą metę działają niszcząco, dajesz jej to, co dobre. Pomyśl o tym, jak o codziennych wyborach kulinarnych. Syntetyczny kosmetyk jest jak mrożona pizza – na chwilę zaspokoi głód, ale nie dostarczy Ci niczego dobrego. Organiczny kosmetyk to dojrzałe awokado albo filiżanka pysznej matcha tea – pełen wartościowych składników, które odżywią cię i wzmocnią.

W Beauty Rebel podchodzimy do wyboru marek starannie i z uwagą. Wierzymy w to, że najwyższa jakość jest warta wysokiej ceny. Nieustannie szukamy najlepszych kosmetyków, które nas zachwycą i zauroczą. Patrzymy na skład, filozofię marki, etykę wobec zwierząt i ludzi. Testujemy skuteczność. Bardzo ważna jest dla nas także sfera wizualna – piękny design sprawia, że stosowanie kosmetyków jest prawdziwą przyjemnością. Kahina Giving Beauty, ELDE, John Masters Organics, RMS Beauty – jesteśmy dumni z naszych marek i szczęśliwi, że możemy umożliwić ich poznanie wspaniałym polskim kobietom.