Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę

Wyświetlanie jednego wyniku

  • -30%
Stylizacja włosów nie jest trudna! Wystarczy odrobina wprawy i dobre produkty i akcesoria. Organiczne kosmetyki do stylizacji są o wiele łagodniejsze niż typowe kosmetyki fryzjerskie, a przy tym dają piękny, naturalny i trwały efekt. Nie sklejają włosów i pozwalają zachować ich sprężystość i fakturę. Nie zawierają również szkodliwych substancji, które wdychamy stosując zwykłe lakiery czy suche szampony.

Organiczny lakier John Masters Organics utrwala fryzurę, nie niszcząc i nie sklejając włosów. Pianka nadaje jej upragnioną formę. Kosmetyki do stylizacji JMO zostały z powodzeniem przetestowane w trakcie zeszłorocznej edycji Nowojorskiego Tygodnia Mody.

Kosmetyki do stylizacji Reverie zostały opracowane zarówno z myślą o użytku domowym jak i profesjonalnym. Znakomicie sprawdzają się na sesjach zdjęciowych i pokazach mody, są też nieocenione, jeśli wybierasz się na ważne spotkanie, kolację lub randkę i pragniesz wyglądać olśniewająco. Odżywiają, nawilżają i stylizują włosy, dzięki najwyższej jakości organicznym składnikom i nowoczesnym formułom. Miękkie fale, podkreślenie struktury, luźne upięcie, blask? Wystarczy kilka minut aby poczuć się pięknie i sexy.