Logo Beauty Rebel
BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:
Na górę

Wyświetlanie wszystkich 19 wyników

100 % vegan twarz to kategoria, w której zebraliśmy wszystkie wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne dostępne w Beauty Rebel. Znajdziesz tu odżywcze kremy, produkty oczyszczające, maseczki i peelingi a także kosmetyki do ciała - żele pod prysznic, balsamy i mleczka.

Wybierając wegańskie kosmetyki, pamiętaj o tym, że brak składników pochodzenia zwierzęcego nie zawsze oznacza kosmetyk cruelty - free. Większość syntetycznych produktów, które znajdziesz w drogeriach i perfumeriach, ma wegański skład, a wiele z nich jest testowanych na zwierzętach! W Beauty Rebel na pierwszym miejscu stawiamy ideologię cruelty - free, wybierając tylko te marki, które nie testują swoich kosmetyków na zwierzętach i nie sprzedają produktów na rynek chiński (regulacje prawne w Chinach, dotyczące konieczności przeprowadzenia testów w przypadku marek obcych).

Niektóre z naszych kosmetyków zawierają np. miód i wosk pszczeli z ekologicznych hodowli. Mamy jednak świadomość, że wielu naszych wegańskich klientów pragnie unikać tych składników. Dlatego stworzyliśmy kategorię 100% vegan, dzięki której z łatwością znajdziesz w pełni wegańskie kosmetyki, dostępne w naszej ofercie.