BE A REBEL.
Beauty Rebel to styl życia. Bądź sobą. Myśl samodzielnie. Kochaj świat i ciesz się jego pięknem. Wybieraj to, co najlepsze - dla twojej skóry i dla Ziemi.
OBSERWUJ NAS:

Organiczne Kosmetyki | Niszowe Marki

Bezpłatna dostawa od 300 zł

  • Brak produktów w koszyku.
Na górę
beauty rebel by weronika kosińska i joanna stawowy

W promieniach czerwcowego słońca, stąpając boso po gorącym piasku i ciesząc się pięknym dniem, pracowałyśmy nad pierwszą kampanią Beauty Rebel. Za obiektywem i za kamerą (tak, będziemy mieć też film!) stanęła jedna z najciekawszych polskich fotografek, Weronika Kosińska, która potrafi cudownie uchwycić kobiece piękno –  i piękno chwili. Naszą muzą została Luiza Matyba, z którą od lat łączy nas przyjaźń i historia – wspólnie stawiałyśmy pierwsze kroki w branży mody. Luiza jest prawdziwą Beauty Rebel. Podąża własną drogą, nie boi się głośno wypowiadać w tematach ważnych, takich jak prawa kobiet, prawa człowieka i zwykła ludzka życzliwość, o którą w dzisiejszych czasach coraz trudniej.

Zdecydowałyśmy, że nie będziemy tworzyć nachalnej reklamy, w której modelka macha kosmetykami przed kamerą lub prezentuje makijaż „must have”.  Beauty Rebel to styl życia. I stan ducha. Poczucie wolności. Akceptacja siebie. Delikatne, kobiece piękno. Słońce i wiatr na skórze. Harmonia ze światem, w którym żyjemy.

Kochaj swoje ciało. Kochaj świat, który cię otacza.

Bądź sobą.

Bądź pięknym buntownikiem.

 

Zdjęcia: Weronika Kosińska 

Modelka: Luiza Matyba

Retusz: Paulina Piech

Makijaż i włosy: Joanna Stawowy / Beauty Rebel

 

Twarz:

ELDE Balancing Treatment

RMS Beauty Un Cover Up

ILIA Illuminator Sway

RMS Beauty Contour Bronze

RMS Beauty Living Luminizer

Lip2Cheek Demure& Modest

 

Oczy:

RMS Eye Polish Myth

ILIA Limitless Lash Mascara

Usta:

ILIA TLC SPF 15 Maybe Baby

RMS Lip Shine Honest

 

Ciało:

RMS Beauty Oil

 

 

 

 

 

 

Copywriter. Storyteller. Makijażystka. Buntowniczka. Yoga Girl. Dawniej zafascynowana luksusowymi markami, dziś świadomie wybierająca produkty, które stosuje prywatnie i w pracy. Wierzy w wartość piękna bez okrucieństwa, transparentnego marketingu i idee fair trade. Udowadnia, że naturalne, etyczne kosmetyki mogą być skuteczne, luksusowe i piękne. Od 2015 współtworzy Beauty Rebel.

FOLLOW ME: