Polka w podrózy dookoła świata z Meg Mac

Wstęp

Kiedyś moją największą marzeniem była praca stewardessy w Emirates. Chciałam robić to, co kocham, czyli latać, a do tego zachwycać skalę mojego profesjonalizmu i elegancji. Teraz, jako stewardessa Emirates Polka, dzięki mojemu blogowi Beauty by Polka, mam okazję podzielić się z wami historią o mojej podróży dookoła świata z Meg Mac.

Stewardessa Emirates Polka – Beauty by Polka

Zostać stewardesą w liniach Emirates, było dla mnie spełnieniem marzeń. To nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna przygoda i możliwość spełniania swojej pasji do podróży. To tutaj przekonałam się na własnej skórze, że beauty by polka to nie tylko kwestia pielęgnacji urody, ale przede wszystkim dbania o swoje samopoczucie i zdrowie.

Praca stewardessy w Emirates to wyzwanie – długie loty, zmiana stref czasowych, różne warunki atmosferyczne, codzienna praca z ludźmi. Szybko zdałam sobie sprawę, że aby sprostać wszystkim wymaganiom, muszę przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zaczęłam więc szukać sposobów na utrzymanie formy na długich lotach. Odkryłam, że kluczem do mojego samopoczucia jest zdrowa dieta, odpowiednia ilość wody, regularna aktywność fizyczna oraz dbanie o odpoczynek.

Wypróbowałam wiele produktów do pielęgnacji skóry i włosów, które pozwalają mi utrzymać zdrowy wygląd w różnych warunkach. Te, które mnie nie zawiodły, zamieściłam na moim blogu Beauty by Polka. Tam również dzielę się poradami na temat zdrowego trybu życia i odpoczynku.

Pomimo wielu trudności, praca stewardessy jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. Pozwala mi nie tylko zwiedzać różne zakątki świata, ale także spotykać niesamowitych ludzi, poznawać kultury i zwyczaje różnych narodów.

Najciekawsze doświadczenie na mojej drodze dookoła świata to podróż do Dubaju, gdzie miałam okazję odwiedzić butik Meg Mac…


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *